BÜLTEN


 • Panasonic Doküman Tarayıcı
 • Panasonic Projeksiyon Ürünleri
 • Panasonic Monitör Ürünleri
 • Panasonic CCTV Kamera Ürünler
 • Iiyama Monitör Ürünleri
 • F5
 • Edimax
Panasonic Doküman Tarayıcı İçin Tıklayınız 
İletişim Çözümleri
 
    
Mayıs 2017
Karşınızda KV-SL30 Serisi tarayıcılar
Bilgilerle dilediğiniz gibi çalışabilme özgürlüğü
Kağıdın zincirlerinden kurtulmak için hibrit bir çözüm


Kuruluşunuz için doğru tarama çözümünü kullanarak, işletmenizdeki verileri daha önce olmadığı kadar kolay ve verimli bir şekilde tarayabilir, paylaşabilir, kaydedebilir ve koruyabilirsiniz.

Yeni Panasonic KV-SL30 Serisi tarayıcılar size tam olarak bu çözümü sunar.

Rakiplerine göre daha hızlı, daha esnek olan, daha fazla özellik ve daha bütçe dostu değer sunan bu ürün, yatırımınızdan daha fazla geri dönüş elde etmenizi sağlayarak daha düşük sahip olma maliyeti sunar.


Hibrit tasarım, her şeye hazır tarama anlamına gelir

Bu serinin gerçek gücünün altında hibrit tasarımı yatıyor.Serinin her iki modelinde de düz yatak, otomatik belge besleyici ile entegre edilmiştir, bu şekilde yüksek hacimli A4 biçimlerine ek olarak hasarlı belgeler, kitapçıklar, pasaportlar, kimlik kartları, zarf ve karışık boyutlardaki belgeleri hızla ve kolayca ele alabilir.

Kısacası, sizinki gibi büyük ölçekli kuruluşların karşılaştığı sorunların aşılmasına yönelik olarak özel tasarlanmış tarayıcı çözümü arıyorsanız cevap işte burada.


Teknik Özellik Dosyasını İndirin
  
Broşürü İndirin

Web Sitesine Gidin

 
Panasonic Monitör Ürünleri Güncelleniyor...
Visual Solutions

Derslerinizi sunmak, kaydetmek ve paylaşmak için entegre bir çözüm

Eğitim, günümüzde erişime, her yerde öğrenime ve işbirliğine dayanıyor. Canlı videonun etkisi en iyi eğitim deneyimlerinin can damarı haline geliyor ve üniversiteler, yüksek okullar ile yüksek eğitim kurumları için yeni fırsatlar sunuyor.

Öğrencileriniz nerede olursa olsun, Panasonic yüksek eğitimi daha etkileşimli, esnek ve değerli hale getiren ilk tamamen entegre çözümü sunarak, en çok kullanılan ders kayıt sistemleriyle bağlantı kurmak için eksiksiz donanım sağlıyor.

 

Panasonic ekranları, projektörleri ve kameralarıyla birlikte Ders Kayıt Teknolojisi 2.0 herhangi bir ders içeriğini kaydetmeyi, yönetmeyi ve paylaşmayı kolay hale getirerek herkesin kolayca erişebilmesini sağlıyor. Öğretmenlerin ders sırasında değişiklik yapmasını ve dokunmatik etkileşimli ekran ile içeriğe not almasını sezgisel olarak sağlıyor. Bununla birlikte belge kamerası, sunum kamerası ve canlı kameralar dahil olmak üzere birden çok kaynağı, öğrencilere geniş bir ekranda muazzam ayrıntıların görüntülendiği 4K çözünürlükte yüksek kaliteli oditoryum projektörüne bağlayabilirsiniz.

Çevrimiçi görüntüleme için maksimum etkileşim sağlamak üzere eğitmeni sınıf içinde otomatik olarak izleyen otomatik takip kamerası ile birlikte geliyor.

Tamamen entegre, operatör gerektirmeyen bir ders kayıt çözümü kullanarak derslerin sunulması, kaydedilmesi ve paylaşılması hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tüm içerikler dijital olarak yayınlanabilir ve kullandıkları cihazdan bağımsız olarak herkesin dilediği yerden kolayca ulaşabilmesi sağlanabilir. 

 


Panasonic'in Ders Kayıt Teknolojisi 2.0 ile her anı yakalayın:

 • Etkileşimli dokunmatik ekranı ile sunumda değişiklik yapın veya not alın
 • Otomatik algılama takibi ile sorunsuz ve ayrıntılı görüntüleme sağlar
 • Pahalı yayın ekiplerinin gerektirdiği kiralama masraflarını azaltın
 • Kolay kurulum ve çalıştırma BT müdahalesi gereksinimini ortadan kaldırır; bu sayede konuşmacının teknolojiye değil, derse odaklanmasını sağlar
 • 4K çözünürlükte çoklu ekran çıkışı ile yüksek kaliteli görüntüleme ve oynatma
 • Panopto yazılımı gibi piyasanın en çok kullanılan ders kayıt yazılımı ile tamamen uyumludur.

Her kurumun kendine özel amaçları, bütçesi ve BT gereksinimlerini var. Gelecekte size nasıl yardımcı olabileceğimizi anlayabilmek amacıyla sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceğiz.


YENİ AV GELECEĞİNDE DCU LAZERLERİ

Dublin City Üniversitesi, Panasonic lazer projeksiyon teknolojisinin lansmanını içeren, AV dönüşümü için kolları sıvadı. 

 

Panasonic AV teknolojisinin DCU'daki öğrenci deneyimini nasıl iyileştirdiğini ve öğrencilerin eğitimleriyle nasıl iç içe geçtiğini konu alan öykünün tamamını okumak için buraya tıklayın.

 

Vaka çalışmasının videosunu görüntüleyin 

Tüm Hakları Saklıdır Tesco Bilişim Hizmetleri © 2013